ЕХФ се пошегува со Јоновски: Кога мајка ви ќе ве праша да ги измиете садовите (Видео)

 Breaking News

ЕХФ се пошегува со Јоновски: Кога мајка ви ќе ве праша да ги измиете садовите (Видео)

ЕХФ се пошегува со Јоновски: Кога мајка ви ќе ве праша да ги измиете садовите (Видео)
January 14
19:34 2018

Словенија беше совладана, Македонија одигра одличен натпревар посебно во одбраната, а секако тука е секогаш одличниот Ацо Јоновски.

На Твитер профилот беше објавено видео од нашиот ракометар со натпис: „Кога мајка ви ќе ве праша да ги измиете садовите“…Погледнете.

Коментари

Коментари

Related Articles