Фото: Ја совладаа емоции и се расплака пред публиката поранешната сопруга на Дарко Лазиќ

 Breaking News

Фото: Ја совладаа емоции и се расплака пред публиката поранешната сопруга на Дарко Лазиќ

Фото: Ја совладаа емоции и се расплака пред публиката поранешната сопруга на Дарко Лазиќ
February 07
17:56 2019

Популарната Српска пејачка Ана Севиќ имала неочекувана „драма“ за време на снимање на емисија во Гранд.

Најпрвин имала мака со фустанот, за кој мислејќи дека камерите се изгасени побарала и конец за да се санира штетата, но тука не бил крајит.

За време на емисијата директорот на Гранд ја потсетил Ана на некои спомени кои ги имала со Дарко.

Додека ги гледала снимките, на пејачката и потекле солзи, па се обидела да ги сокрие од камерите, вртејќи се кн публиката.

Додека се обидувала да се смири таа само прокоментирала:

„Жал ми е што Дарко си дозволи такво нешто себеси“мислејќи на тешката сообраќајка, па нејзината колешка Милица Павловиќ ја гушнала и и подала марамче за да не ја упропасти шминката.

Коментари

Коментари

Related Articles