(Фото) Прегазен човек на обиколницата во Скопје, се обидел да претрча

 Breaking News

(Фото) Прегазен човек на обиколницата во Скопје, се обидел да претрча

(Фото) Прегазен човек на обиколницата во Скопје, се обидел да претрча
November 12
08:45 2017

Утрово човек е прегазен на скопската обиколница. 

Не официјално човекот починал на лице место, според очевидци.

На не обележан пешачки премин, на место каде возилта се движат со голема брзина се обидел да претрча.

Забележана е и намалена видливост поради маглата во Скопје, каде треба да се вози внимателно.

Во фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам се појави и фотографија од несреќата:

МВР е на местото на несреќата, детални информации во текот на денот.

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment