ФОТО: Сите гледаа во девојката која седеше позади Вучиќ

 Breaking News

ФОТО: Сите гледаа во девојката која седеше позади Вучиќ

ФОТО: Сите гледаа во девојката која седеше позади Вучиќ
February 05
16:56 2019

Александар Вучиќ синоќа беше гостин во емисија, а позади него седеше девојка која им го привлече вниманието на сите, па српските медиуми пишуваат за убавицата. Погледнете ја:

Коментари

Коментари

Related Articles