ФОТО: Сообраќајка на денот – коњот ми го искрши автомобилот во центарот на Скопје

 Breaking News

ФОТО: Сообраќајка на денот – коњот ми го искрши автомобилот во центарот на Скопје

ФОТО: Сообраќајка на денот – коњот ми го искрши автомобилот во центарот на Скопје
November 10
12:26 2017

Ова се слики што веројатно никогаш повторно нема да ги видите. 

Коњот во се уште неразјаснети околности удрил во задното ветробранско стакло на Пунтото и го скршил. 

Нејасно е од каде возачот ќе ја наплати штетата, со оглед на тоа што запрежните коли немаат задолжително осигурување.

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment