Хорор во паркот „Жена борец” среде бел ден

 Breaking News

Хорор во паркот „Жена борец” среде бел ден

Хорор во паркот „Жена борец” среде бел ден
October 14
18:26 2017

Среде бел ден во 16.00 часот во Скопје, во паркот „Жена борец“ вчера се одвивал вистински хорор.

Полицијата информира дека две засега непознати лица со закана со нож извршиле разбојништво врз 15 годишно момче од Скопје, при што му одзеле 7 000 денари.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Коментари

Коментари

Related Articles