Ќе ве наежи: 2 илјади Комити заедно со Некст Тајм ја испеаја „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“ (ВИДЕО)

 Breaking News

Ќе ве наежи: 2 илјади Комити заедно со Некст Тајм ја испеаја „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“ (ВИДЕО)

Ќе ве наежи: 2 илјади Комити заедно со Некст Тајм ја испеаја „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“ (ВИДЕО)
November 19
22:03 2017

Некст Тајм ја засилија еуфорија на „вечното дерби“ меѓу Вардар и Пелистер, кое вечерва се одигра на „Филип Втори“ во Скопје.

Македонското дуо ги отпеа „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“ заедно со околу 2.000 „Комити“, кои го славеа 30-тиот роденден.

Погледнете:

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment