Класичната венчаница замина во заборав – Еве што предложуваат дизајнерите да носите на свадба, а ја преминаа секоја мера!(Фото)

 Breaking News

Класичната венчаница замина во заборав – Еве што предложуваат дизајнерите да носите на свадба, а ја преминаа секоја мера!(Фото)

Класичната венчаница замина во заборав – Еве што предложуваат дизајнерите да носите на свадба, а ја преминаа секоја мера!(Фото)
January 05
10:22 2018

Последните неколку години, дамите од светот на познатите на црвен тепих шетаа во проѕирни фустани со кристали и останати детали кои ги прекриваа интимните делови од телото.

Овој стил очигледно ги инспирираше и дизајнерите да смислат прв фустан за венчавки кој покажува голем дел од телото.

Шпанскиот моден бренд ја претстави својата прва креација наменета за младите дами кои обожаваат да го нагласуваат својот сексипил.

 

Коментари

Коментари

Related Articles