Лепа Брена ја дозна вистината за својот син

 Breaking News

Лепа Брена ја дозна вистината за својот син

Лепа Брена ја дозна вистината за својот син
February 10
11:43 2018

Стефан Живојиновиќ доживеал клиничка смрт за време на неодамнешното престојување во Америка.

Стефан криел од родителите, Брена и Боба, дека во Мајами после неколку часа играње тенис, паднал во несвест на теренот и лекарите од Итната медицинска помош се посомневале на триминутна кома од кардиолошка природа.

-Да, тоа се случи во Мајами, само паднав и друго ништо не знам. Прекин на филмот. Траеше како вечност, а тие ми велат дека само неколку минути сум бил во несвест. Пријател веднаш повикал Итна помош и тие рекле дека состојбата личи на клиничка смрт. Немам појма, ништо не ми беше, потврдува Стефан за Свет.

-Не му се јавив на никого бидејќи тоа може на секој да му се случи. Не смеев да и кажам на Брена, јас бев во Америка, а тие во Србија, ќе полудеа од грижи. Направив комплетни анализи и здрав сум како дрен, лекарите од Итната медицинска помош згрешиле, вели тој.

Се се случило пред Нова година кога тој бил под голем стрес поради спотот и новата песна „Во другиот живот“.

Коментари

Коментари

Related Articles