Македонската водителка сакаше да се пофали со момчето, но сите гледаа во нешто друго (фото)

 Breaking News

Македонската водителка сакаше да се пофали со момчето, но сите гледаа во нешто друго (фото)

Македонската водителка сакаше да се пофали со момчето, но сите гледаа во нешто друго (фото)
December 28
15:12 2017

Македонската водителка Маја Поцевска, сѐ поретко ја гледаме на малите екрани, а и одамна не сме ја виделе како водител на своја емисија.

Но, тоа не е случај и на социјалните мрежи, каде што редовно што е активна и редовно објавува фотографии .

Овој пат таа ги израдува со заедничка фотографија со нејзиното момче Драгомир, но се чини дека повеќе внимание привлече нејзиното деколте.

Погледнете:

Коментари

Коментари

Related Articles