Направија опклада дека неговиот Кадет е по силен од BMW, па ги запали гумите (ВИДЕО)

 Breaking News

Направија опклада дека неговиот Кадет е по силен од BMW, па ги запали гумите (ВИДЕО)

Направија опклада дека неговиот Кадет е по силен од BMW, па ги запали гумите (ВИДЕО)
November 02
17:26 2017

Затоа што не можеше да го по мрдни BMW-то ќе мора да купи нови гуми.

 

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment