Неколку корисни вежби за дома и совршено тело по тренингот (ВИДЕО)

 Breaking News

Неколку корисни вежби за дома и совршено тело по тренингот (ВИДЕО)

June 22
11:54 2016

Совршената Мишел Левин утрово на својот фејсбук објави видео со кое ни покажува неколку корисни вежби за дома, погледнете го видеото:

Коментари

Коментари

Related Articles