Оваа старлета од Босна за неколку минути заработува повеќе од две просечни македонски плати?

 Breaking News

Оваа старлета од Босна за неколку минути заработува повеќе од две просечни македонски плати?

Оваа старлета од Босна за неколку минути заработува повеќе од две просечни македонски плати?
October 06
19:39 2017

Босанка со „добар“ бизнис план

Сенада Нуркиќ Маца, позната старлета од Тузла и пејачка која во моментов живее во Белград, пред месец дена беше уапсена поради проституција.

Таа беше пријавена од еден српски политичар бидејќи му се закануваше.

Старлетата наводно порано имала неколку пати секс со него, а кога престанал да и плаќа, почнала да му испраќа заканувачки пораки и барала да и донесе пари на адреса која што секој пат ќе му ја напишала.

Таа беше пуштена по информативниот разговор, но против неа ќе биде поднесена кривична пријава.

Маца и покрај тоа што во последно време тврди дека нема врска со проституција, со нејзината регистрација на еден порно сајт докажа дека не може без својот стар занает.

Имено, Маца во описот напиша дека сака надарени мажи, груб секс и дека е позната по своето длабоко грло!

 

Но за да некој ги добие нејзините услуги мора дебело да плати. Таа од еден клиент за „комплетна услуга“ бара 500 евра, пишуваат босанските портали.

 

Коментари

Коментари

Related Articles