ОВИЕ ЖЕНСКИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ЌЕ САКААТ ДА БИДЕТЕ КУКЛА ВО НИВНИТЕ РАЦЕ

 Breaking News

ОВИЕ ЖЕНСКИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ЌЕ САКААТ ДА БИДЕТЕ КУКЛА ВО НИВНИТЕ РАЦЕ

ОВИЕ ЖЕНСКИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ  ЌЕ САКААТ ДА БИДЕТЕ КУКЛА ВО НИВНИТЕ РАЦЕ
February 21
22:10 2018

Овен

Жените родени во знакот на Овен се непобедливи затоа што обожаваат да победуваат.

Само имаат една негативност – одат до крајност на деструктивност.

Лав

Тие се полни со самодоверба и секогаш подготвени за скок од висина. Каде и да се појават привлекуваат внимание, па ретко кој маж нема да се сврти по нив.

Од Лавиците зрачи сексапил, а прочуени се по желбата за докажување. Ќе сакаат да бидете нивна своина и да раководат со вас.

Скорпија

Опасна, зафркната Скорпија која знае кога да биде безобразна, а кога фина и мила. Добро знаат да го проценат времето кога е соодветно да бидат една од двете спротивности.

Тие ветуваат многу работи кои другите нема шанса да ги исполнат. Во секој случај, нивна намера е мажите да им се под нозе!

Рак

Жените ракови се непобедливи благодарение на една сосема поинаква тактика – полни се со лажно разбирање. Но, кога ќе дојде крајот на преправањето, внимавајте.

Опасноста дури тогаш почнува. Тешко на нивните мажи.

Коментари

Коментари

Related Articles