Се маскирал како северно-корејскиот диктатор Ким Јонг и прошетал по улиците на Њујорк. Погледнете како реагираа жителите ! (ВИДЕО)

 Breaking News

Се маскирал како северно-корејскиот диктатор Ким Јонг и прошетал по улиците на Њујорк. Погледнете како реагираа жителите ! (ВИДЕО)

Се маскирал како северно-корејскиот диктатор Ким Јонг и прошетал по улиците на Њујорк. Погледнете како реагираа жителите ! (ВИДЕО)
October 31
23:59 2017

Минувачите беа изненадени кога забележаа дека Ким Јонг Ун се движи кон зградата на Трамп заедно со неговиот телохранител и побара да се види со претседателот на САД.

Youtuber Jailbreaker “QPark” ангажирал човек кој многу изгледал како лидерот на Северна Кореја и го испратил да оди низ три различни населби во Њујорк. Се чини дека луѓето веднаш го забележаа добро познатиот диктатор, но не поради неговата закана за Америка …

Ние веруваме дека реакцијата на минувачите ќе ве изненади многу …

 

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment