Фановите поделени: Курникова покажа како изгледа откако ги роди близнаците!

 Breaking News

Фановите поделени: Курникова покажа како изгледа откако ги роди близнаците!

Фановите поделени: Курникова покажа како изгледа откако ги роди близнаците!
February 02
10:04 2018

Тенисерката е позната по атрактивниот изглед и тенката линија, но никој не очекуваше дека ќе изгледа вака добро само по еден месец откако ги роди близнаците.

Ана Курникова и Енрике Иглесиас пред еден месец станаа родители на близнаците Николас и Луси, а бившата тенисерка е веќе во топ форма. На Инстаграм објави фотографија каде што вежба во теретана, а притоа се гледа дека нејзината линија е иста како пртходно.

Тоа повторно ја пттикна расправијата за тоа дали Курникова беше воопшто бремена. Имено, парот вешто ја криеше бременоста, а многу луѓе сметаат дека деца на свет биле донесени од сурогат мајка.

Парот кој е заедно скоро десет години, неодамна ги покажа децата. Секој од нив позираше со едно дете, а сликите беа објавени на Инстаграм.

Коментари

Коментари

Related Articles