ТРУДНИЦА ОТИШЛА НА УЛТРАЗВУК, А ОТКАКО ГО ВИДЕЛА ЛИЦЕТО НА СВОЕТО БЕБЕ СИТЕ Ѝ РЕКЛЕ ДА АБОРТИРА

 Breaking News

ТРУДНИЦА ОТИШЛА НА УЛТРАЗВУК, А ОТКАКО ГО ВИДЕЛА ЛИЦЕТО НА СВОЕТО БЕБЕ СИТЕ Ѝ РЕКЛЕ ДА АБОРТИРА

ТРУДНИЦА ОТИШЛА НА УЛТРАЗВУК, А ОТКАКО ГО ВИДЕЛА ЛИЦЕТО НА СВОЕТО БЕБЕ СИТЕ Ѝ РЕКЛЕ ДА АБОРТИРА
November 01
09:17 2017

“Тоа е најстрашната работа која сум ја видела во животот”, рекла идната мајка. Трудницата Шарни Тарнер објавила фотографија од ултразвукот на своето бебе со која ја шокирала јавноста.

Имено, на ултразвукот се гледала главата на бебето коja наликувала на мртoвечки череп.

„Техничарот на ултразвук одлучи да направи снимка од лицето на детето од предната страна и тоа е најстрашната работа која сум ја видела во животот”, напишала Шарни на Твитер.

Мајката, се разбира, се шегува, но помеѓу бројните коментари се најдоа и оние негативните кои ѝ советувале веднаш да абортира.

Таа на таквите злобни коментари не се одѕвала, туку само објаснила дека всушност така изгледа човечкиот череп на снимките на ултразвукот.

Погледнете ја фотографијата:

ТРУДНИЦА ОТИШЛА НА УЛТРАЗВУК, А ОТКАКО ГО ВИДЕЛА ЛИЦЕТО НА СВОЕТО БЕБЕ СИТЕ Ѝ РЕКЛЕ ДА АБОРТИРА

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment