Цеца во провиден фустан им го честиташе Бадник на фановите- собра над 30.000 лајкови

 Breaking News

Цеца во провиден фустан им го честиташе Бадник на фановите- собра над 30.000 лајкови

Цеца во провиден фустан им го честиташе Бадник на фановите- собра над 30.000 лајкови
January 08
13:13 2018

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот профил на Инстаграм објави фотографија која предизвика големо внимание.

Ражнатовиќ со чаша во рацете, позираше во краток и проѕирен фустан. За само два часа, фотката собра преку 28.000 лајкови и повеќе од 100-на позитивни коментари.

Покрај пофалните зборови, фановите на Цеца го искористија моментот да и честитаат и Божиќ.

Погледнете ја:

Коментари

Коментари

Related Articles