Црни прогнози за 2018 година: Ги предвиде сите промени во светот во 2017 година, а сега предупреди каде ќе се случат катастрофи и напади (Видео)

 Breaking News

Црни прогнози за 2018 година: Ги предвиде сите промени во светот во 2017 година, а сега предупреди каде ќе се случат катастрофи и напади (Видео)

Црни прогнози за 2018 година: Ги предвиде сите промени во светот во 2017 година, а сега предупреди каде ќе се случат катастрофи и напади (Видео)
November 13
14:56 2017

Во новите визии видел како во Европа ќе дојде до зајакнување на десничарите, особено во Италија, Шпаниј и Франција.

Видовитиот Британец Крејг Хамилтон- Паркер, кој ја предвиде победата на Трамп на изборите и Брегзит, најави некои вознемирувачки настани кои, како што тврди тој, ќе се случат идната година. Следната година ќе биде полна со драматични политички пресврти, еколошки кризи кои ќе ги влошат временските услови, најави Хамилтон – Паркер, пренесува Индепендент.

Тој го предвидел и терористички напад на автопат во Велика Британија, револуција во Северна Кореја со која од власта ќе биде тргнат Ким Јонг Ун и хемиски напад кој ќе биде изведен со дрон врз еден од големите  европски градови.

Своите предвидувања за мрачната иднина која го очекува светот за неколку месеци, овој видовит човек ги објавил на блог, а меѓу помалкудраматичните настани е и запросувањето кое ќе го направи принцот Хари.

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment