Убиецот се пријавил во полиција – Откриен идентитетот на жртвата од Гостивар

 Breaking News

Убиецот се пријавил во полиција – Откриен идентитетот на жртвата од Гостивар

Убиецот се пријавил во полиција – Откриен идентитетот на жртвата од Гостивар
September 18
07:32 2017

истински хорор ја потресе Македонија викендов кога во Гостивар беше пронајдена мртва жена на споредна улица. 

Според последните податоци, за крвавиот настан во полиција вчера сам се пријавил 38-годишниот Б.Г. кој признал дека ја убил 27-годишната Сенада Р. 
Скопјанецот бил во вонбрачна врска со неа, и од засега нејасни околности посегнал по нејзиниот живот. 

Инаку, несреќната жена ја пронајде случаен минувач на споредна улица, вчера изутрина.

Коментари

Коментари

Related Articles