Видео: Антонио Милошоски заигра оро на – Едно име имаме

 Breaking News

Видео: Антонио Милошоски заигра оро на – Едно име имаме

Видео: Антонио Милошоски заигра оро на – Едно име имаме
January 20
21:06 2019

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски, за големиот хрстијански празник Богојавление – Водици, во селото Ижишта, заигра оро на песната „Едно име имаме“. Погледнете го видеото во продолжение:

Коментари

Коментари

Related Articles