Видео: Премиерот Заев како на филм, со мотори на снег заедно со обезбедување и пријатели пристигна во Маврово

 Breaking News

Видео: Премиерот Заев како на филм, со мотори на снег заедно со обезбедување и пријатели пристигна во Маврово

Видео: Премиерот Заев како на филм, со мотори на снег заедно со обезбедување и пријатели пристигна во Маврово
February 03
12:13 2019

Премиерот Зоран Заев ги револтирал посетителите на скијачкиот центар во Маврово, јавува Лидер. Имено, се појавил заедно со триесетина негови сопартијци и пријатели и со АТВ-моторчиња се забавувале возејќи се по скијачката стаза. Погледнете го видеото на Лидер.мк:

Коментари

Коментари

Related Articles