Видео – снимен моментот кога се нападнати со шипки полицајците во Тетово – двајца се потешко повредени

 Breaking News

Видео – снимен моментот кога се нападнати со шипки полицајците во Тетово – двајца се потешко повредени

Видео – снимен моментот кога се нападнати со шипки полицајците во Тетово – двајца се потешко повредени
June 09
20:47 2016

Со камера од автомобил случаен граѓанин успеал да го сними моментот кога осомничените даваат отпор при апсењето и со шипки започнуваат да удираат по службените лица, четворица полицајци се повредени од кои двајца се потешко, погледнете го видеото:

 

Коментари

Коментари

Related Articles