ВИДЕО: Со моќен говор се огласи Гордана Силјановска-Давкова, претседателски кандидат

 Breaking News

ВИДЕО: Со моќен говор се огласи Гордана Силјановска-Давкова, претседателски кандидат

ВИДЕО: Со моќен говор се огласи Гордана Силјановска-Давкова, претседателски кандидат
April 21
22:02 2019

Со моќен говор се огласи претседателскиот кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за Претседателските избори 2019 година, Гордана Силјановска-Давкова, погледнете го во продолжение:

Коментари

Коментари

Related Articles