Во тренерки и без шминка, Шехерезад непрепознатлива

 Breaking News

Во тренерки и без шминка, Шехерезад непрепознатлива

Во тренерки и без шминка, Шехерезад непрепознатлива
November 21
22:18 2017

Популарната турска актерка не се срами да покаже како изгледа со природно виткана коса, во тренерки и патики и тоа целосно безшминка.

Турската актерка Берѓузар Корел, на македонската публика позната по улогата на Шехерезад во серијата „1001 ноќ“ со своите актерски способности, но и убавина, го освои светот. Навикнавме да ја гледаме во беспрекорно издание, па многу необично ни изгледа кога ќе ја видиме природна.

Погледнете ја:

 

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment